d0Se

2018.05.24 - 2019.03.31

Rekomenduojami pranešimai

Manau visi supratote, jog atėjo laikas tam. Kiekvienas projektas daro savo klaidas, tačiau kitaip nei mano, tas klaidas žino ir supranta. Kodėl man neišėjo suburti bendruomenės aš net nenumanau. Yra kaip yra ir to paneigti neįmanoma. Traukiuosi iš projekto, kadangi pati idėja ir viskas buvo kažkuo nesėkmingi ir tai bene blogiausia serverio istorija sa-mp pasaulyje. Palyginus su kitais serveriais, kurie netgi turi platintas modifikacijas, surenka virš dešimt žaidėjų. Manajame per savaitę didžiausias žaidėjų skaičius serveryje buvo 4. Tai prasčiausia situacija per visą laiką. Nors turiu sugebėjimus koduoti modifikaciją, kurti atnaujinimus, tačiau tai nepadeda pritraukti žaidėjų. Ypač tai nemotyvuoja daryti atnaujinimus, tokius kaip versija 0.0.0.2 dėl savęs pačio. Žinau, kad buvo tokių, kurie tikėjosi ko nors daugiau, ar turėjo lūkesčių, kurių įgyvendinti negalėjau. Taip pat buvo ir tokių, kurie norėjo kad greičiau užsidaryčiau. Taigi, kai kurie sulaukėte, o kitus tikriausiai nuvyliau. Atsiprašau dėl to. Projektas yra uždaromas, tačiau iš sa-mp pasaulio aš niekur nedingsiu. Kur nors dar susitiksime :). Norėdami ko nors paklausti, visuomet tą padaryti galite discord serveryje, kuris nebus trinamas ir galėsime pabendrauti kas norės. Ačiū, kas įdėjote savo darbą ir buvote kartu.

Forumas ir serveris išjungti bus 23:00

d0Se

• Liūdnas(-a) 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Neee!!!!.... Prašauuuu  neuždarykkk čia mano mėgstamas serveris nebeturėsiu kur žaist!! Neeeee!!!. Bet tai tavo pasirinkimas nieko nepadarysi Sekmės susirašysim Dc jei reiks kaško rašyk (išskyrus samp reikalais:d) Bet viskam ateina pabaiga taip ir atėjo NevLocus Sad! 😞 Bye sekmės dar kart gyvenime (aš nelyvinsiu dar iš dc bet  taip) bye!

Nemanykit kad verkiu D:DDD

• Labai Patinka! 1
  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 16 valandas (-ų) , Mercurio_Alamilla parasė:

Neatsidarė o jau užsidaro,lol ;DDDD

Juokiesi iš to, prie ko pats prisidėjai?

To priežastis ir buvo: bendruomenės nebuvimas bei komandos nesubūrimas iš kurios tu pats ir pasitraukei.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 19 minutes (-čių) , d0Se parasė:

Juokiesi iš to, prie ko pats prisidėjai?

To priežastis ir buvo: bendruomenės nebuvimas bei komandos nesubūrimas iš kurios tu pats ir pasitraukei.

kai pamačiau kad hujnia yra ir išėjau lauk,nukopint temas nėra sunku,"kiek daug darbo" ;DDD

• Labai Patinka! 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Prieš 1 valandą, Mercurio_Alamilla parasė:

kai pamačiau kad hujnia yra ir išėjau lauk,nukopint temas nėra sunku,"kiek daug darbo" ;DDD

1. Ne pats išėjai. Jei būtum išėjęs tai būtum kaip pridera normaliam žmogui, parašęs arba bent kaip nors pranešęs apie atsistatydinimą net ir nenurodant priežasties. Tu paprasčiausiai ignoravai komandos narius. Tai ne išėjimas, tai - nušalinimas.

2. O ko tu tikėjaisi? Kad pirmą savaitę reikės dirbti su dešimtis anketų bei kontroliuoti visus direktorius? Pats atėjai į komandą dar nestartavus serveriui, o vėliau man imi priekaištauti? Tai kas gi pavyks jei kiekvienas komandos narys, direktorius ar žaidėjas bus tokio požiūrio kaip tu? Bendruomenė, reklama ir visa kita veikla, pritraukianti žaidėjus ir yra komandos prioritetas, kurį jie turi vykdyti. Manai, jog man malonumas nušalinant tave? Manai atsistatydinus Mantui iš EK aš džiaugiausi? Ne. Niekas iš čia esančių nežinojo kaip aš jaučiausi, jog daug laiko teko galvoti ne tik apie modifikaciją, žaidėjus, bet ir apie tai, kur rasti gerus komandos narius. Taip, tu buvai ta serverio viltis. Mantas buvo komandoje nes aš to norėjau, o tavo savanoriškumas ir visas suvokimas bei intelektas buvo tai, ko kiekvienas serveris norėtų turėti komandoje. Žinoma, ne kiekvienas tai ir vertina. Nežinau, kodėl tu taip pasikeitei nuo tuomet kai pirmą kartą man parašei, o galbūt aš per daug gerai į tave žiūrėjau.

3. Pasakydamas, jog anketas nukopijavai nuo kitų serverių sukėlei tam tikrą neigiamą požiūrį į tave, kadangi save mums pristatei kitokį. Jeigu tai buvo apsimestinė veikla bei savo darbo beveik neįdėjai, tuomet tas temas ištrinsiu. Galbūt atsiras atsidavęs žmogus, kitaip nei tu, kuris sukurs taisykles bei visą kitą informaciją nuoširdžiai su noru, o ne atmestinai. Tavo vietoje dabar tylėčiau ir nieko nesakyčiau, nes tu neturi argumentų, kuriais galėtumei pasiremti. Esu dėkingas už tai, kad bent pabandei būti komandoje ir tikiuosi, jog niekada neteks kur nors dirbti panašiai su tavimi kartu. Viskas gerai, tiesiog žinosiu kas esi.

• Labai Patinka! 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šitą puslapį.