Puki_Zentori

Puki_Zentori link moderatoriaus! [ATMESTA]

Vertas pareigų?  

5 balsai

Apklausa uždaryta, daugiau negalima balsuoti
  1. 1. Vertas pareigų?

    • Aš už, nuomonė komentaruose parašysiu
    • Aš prieš, nuomone parašysiu komentaruose.


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi! Iškart pradėsiu rašyti anketa, nes nėr laiko nesąmones daryti. Esu Laurynas iš Kauno man yra 18 metų, esu gan įdomus žmogus, mėgstu sportą prieš 4 metus lankiau boxo treniruotes, bet po avarijos teko mesti. Manau esu gan draugiškas bei geras žmogus tikrai visada padedu žaidėjams, ir moku elgtis tam tikrose situacijose. Turėjau porą projektų manau kai kurie tikrai esa žinomi kai kurie ne, bet tai nieko. Judu į priekį ir nebekuriu savo projektų, geriau aš žaisiu kitus projektus ir nešvaistysiu pinigų ant savo projektų, nes kai kurie nesilaiko ilgiau nė porą mėnesiu nes visi žaidėjai sulindę į tuos geriausius serverius, nors ten nuobodu. Bandžiau atsivesti savo draugus t.y hebrą iš kitų serverių, sakė pagalvos tikėkimės kad ateis. O tas 20+ žaidėjų tai manau tikrai padės mūsų serveriui bei pagaivins žaidimą, kad būtų daugiau avarijų ties tiltais. 🙂 Pildau į moderatorius todėl nes esu subrendęs žaidėjas kaip žinote man yra 18 metų, bet spėkit ko aš nemėgstu. Tai kalbėti per pc, net mikrafono neperku nes tai yra nuobodu. Šiuo metu dirbu statybininku nes kažkaip reik pragyvent, dar ir teises jau baigiu išsilaikyt tiesiog zjbs gyvenimas. Turiu draugę jai irgi 18 metų Karolina gyveną kartu su manimi, nes su tėvais susimetęs kapeikas pasėmiau nuosavą namą. Gerai ganą apie mane. Dar kartą pasakysiu kodėl pildau į moderatorius. Pildau į moderatorius nes moku elgtis gan gerai įvairiose situacijose. Moku prajuokinti žmogus nes kartais būnu juokdarys ir praskraidinti nuotaika, žinau galbūt manęs ir neišrinksit nes esu naujas veidas šiame projekte. Dėl dėmesio tikrai nesakysiu kokie tie projektai nes iškart bus " o seni zdrw " ir panašiai. Tad projektai liks slapti. Tad tikrai manau susitvarkyčiau gan gerai su šiuo postu, nes man kaip tik jis. Gerai prašau jūsų kad tipo paspausite prieš ar už ir neparašysite nuomonės arba išvis neperskaite anketą balsuosite. Gal būt ir padariau klaidų rašant šį tekstą, pasitaiko nesu toks geras Lietuvis kokį išsivaizduojate. Tad manau laikas baigti mano anketą jei savininkas paprašys daugiau informacijos apie moderatorius ir k.t aš paredaguosiu temą ir gal smagiau skaitysis tad dabar aš baigiu savo tekstą!

Ačiū už nuomones. 

Redaguota Haze

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 36 minutes (-čių) , Puki_Zentori parasė:

 Pildau į moderatorius todėl nes esu subrendęs žaidėjas kaip žinote man yra 18 metų, bet spėkit ko aš nemėgstu. Tai kalbėti per pc, net mikrafono neperku nes tai yra nuobodu.

Dar kartą pasakysiu kodėl pildau į moderatorius. Pildau į moderatorius nes moku elgtis gan gerai įvairiose situacijose. Moku prajuokinti žmogus nes kartais būnu juokdarys ir praskraidinti nuotaiką

Pagrindinis anketos tikslas - atskleisti kuo būsi geras moderatorius, kuo pasižymėsi, ką gali pažadėti, 95% teksto yra beprasmis, nes tikrai neįdomu perki mikrofoną ar ne.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Na, aš esu prieš, kątik atėjai į serverį dar nespėjai visko išbandyti ar patirti, manau reikia ilgiau laiko pažaisti serveyje, taipogi anketa skurdi beveik visą anketą rašei tik apie save, o ne apie dabartine administraciją, ar savo tikslus tampant moderatoriumi.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kolkas prieš, kadangi nupasakojai daugiau savo gyvenimo, nei atsakei i svarbiausią klausimą, yra klausimai ì kuriuos reikia atsakyti, nemalk iš galvos, jei rašai daug, turi susiskaityti, o ne tavo gyvenimo CV. Niekam neidomu ar pirkai namą ar nuomoji,čia ne darbo skelbimu portalas. 

  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Anketa atmesta. Neatskleidei to, ko reikėjo anketoje. Jei nori, gali vėl bandyt pildyt anketą, tačiau šį kartą pildyk pagal pateiktus nurodymus.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šitą puslapį.