Haze

Serverio starto planas

Rekomenduojami pranešimai

Parašė (Redaguota)

SERVERIO STARTO PLANAS

18:00
Pilnai atsidarys serveris be jokių apribojimų. Tai yra laikas pradėti rinktis visiems žaidėjams.

18:10
Visko pradžia. Komandos nariai tars keletą žodžių.

18:15
Prasidės ekskursija po salą bei tam tikras vietoves.

18:45
Ekskursijos pabaiga. Naujokai galės užduoti norimus klausimus projekto komandai.

18:50
Prasidės Grand Prix event'as

19:10
Transporto priemonės paieškos event'as.

19:30
Gaudynės, kurių metu reikės pagauti mane 😉

19:45
Visi šie dalykai pasibaigia, ir serveris pilnai startuoja! Visi žaidėjai galės užsiimti sava veikla, daryti misijas, ieškoti vietų su komanda /adventure, ar kažkur įsidarbinti!

Už kelis "event'us" galėsite gauti prizus! Visi žmonės yra laukiami, tikiuosi šį serverį ateis aplankyti kuo daugiau naujų žaidėjų!

Pagarbiai, Vyr. Moderatorius, Haze

Redaguota Haze
  • Labai Patinka! 2
  • Dėkoju! 1
  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Labai gaila, bet dėl nenumatytų aplinkybių visi šie eventai įvykti negalėjo. Tačiau serveris vistiek startavo ir man labai džiugu buvo matyti net 14 prisijungusių žaidėjų serveryje! Linkiu didžiausios sėkmės žaidžiant šiame šviežiame projekte! Ir jei suradote bugų, nedelsdami juos paskelbkite Discord'o #bug-tracker kanale!

Redaguota Haze
  • Liūdnas(-a) 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 21 minutes (-čių) , Haze parasė:

Labai gaila, bet dėl nenumatytų aplinkybių visi šie eventai įvykti negalėjo. Tačiau serveris vistiek startavo ir man labai džiugu buvo matyti net 14 prisijungusių žaidėjų serveryje! Linkiu didžiausios sėkmės žaidžiant šiame šviežiame projekte! Ir jei suradote bugų, nedelsdami juos paskelbkite Discord'o #bug-tracker kanale!

Klaidų skelbimas po starto skelbiamas forume.

• Teigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šitą puslapį.