d0Se

Kaip tinkamai užsiregistruoti serveryje

Rekomenduojami pranešimai

Tikriausiai nustebote pamatę tokią pamoką, tačiau ji yra labai reikalinga, kadangi suvesdami prašomus duomenis blogai, laukelis duomenų bazėje lieka tuščias ir rašydami komandą /pasas, jūs automatiškai nebeturėsite tam tikrų informacijos laukelių. Žemiau parodysiu kaip tinkamai suvesti duomenis. Neturėdami visų duomenų, ar tyčia jų nesuvesdami, rizikuojate prarasti savo paskyrą.

1. Slaptažodis

Vedant slaptažodį jis yra nematomas, tad turite atsakingai suvesti raides ar skaičius. Manydami, jog įvėlėte klaidą, nebijokite ištrinti ir įvesti dar kartą. Lietuviškas raides vesti galima.
VZ8OUWs.jpg 

Net jei ir pamiršite, ar klaidingai suvesite slaptažodį, jis vistiek bus parodomas.
sa-mp-246.png

2. Lytis
Suvedus tinkamo ilgio slaptažodį (9 simboliai), jums išmes Lyties pasirinkimo lentelę, kurioje turite pasirinkti vieną iš dviejų variantų.

tJT32kd.jpg 

3. Istorija
Skaitydami istoriją tiesiog paspauskite "Sekantis"

YLTHfa0.jpg

4. Miestas
Dėmesio! Nuo dabar įvedama informacija neturi būti tikra! Tai sugalvoti jūsų personažo duomenys skirti žaidimui pagyvinti. Neveskite savo jokių tikrų duomenų. Taigi, įvesdami miestą, jo pavadinimą (gali būti ir išgalvotas) įveskite jį vardininko linksniu, nepaisant, jog klausimas duoda nuorodą į rašymą kilmininko linksniu. Pavyzdys: nerašykite "Palangos", bet rašykite "Palanga". Lietuviškas raides vesti galima.

zid3Z2c.jpg

5. Amžius
Savo personažui sukurkite amžių, dėl įdomumo galite vesti ir tikrą, tačiau tai nėra būtina, kadangi jūsų amžius keisis, o paskyra nuo registracijos datos gali ir keletą metų tuo pačiu amžiumi likti. Taip pat atkreipiu dėmesį, jog neveskite teksto simbolių, tik sveikuosius skaičius (0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9).

hrLEhGE.jpg

6. Gimimo data
Kurdami ir įvesdami savo personažo gimimo datą, stenkitės, jog prieš tai suvestas amžius atitiktų gimimo datą. Pavyzdys: nerašykite "2000.01.01" jeigu jūsų įvestas amžius daugiau nei 19. Pabrėžiu: dėl bendros tvarkos rašykite su taškais, laikydamiesi datos formato "metai.mėnesis.diena". 

O8cpHxF.jpg

7. Motinos vardas
Kadangi informacija bandoma atvaizduoti "asmens dokumente", norime jog tai būtų kuo realistiškiau. Vesdami motinos vardą, neveskite tikrų tėvų vardų, vardas netgi gali būti išgalvotas, tačiau turi būti logiškas. Lietuviškas raides vesti galima.

X6eLKqA.jpg

8. Tėvo vardas
Principas toks pat kaip motinos vardo. Neveskite tikrų duomenų, vardą galima išgalvoti, tačiau turi skambėti logiškai. Lietuviškas raides vesti galima.

kQZu2s2.jpg

9. Gatvė
Sekdami istoriją, jūsų personažas pamini "Las Deruno" miestą, tad supraskite jog gatvė taip pat gali būti išgalvota, tačiau nepersistenkite su jos pavadinimo ilgiu (max 30 simbolių). Pavadinimas turi būti Kilmininko linksniu. Pavyzdys: "Zalioji g. 40", "Patranku g. 9". Taškas po pavadinimo bei tarpai kaip pavyzdyje turi būti dėl bendros tvarkos. Lietuviškas raides vesti galima.

2bX5TH6.jpg

10. Spauskite "Pradėti" ir jūsų registracija bus baigta!

xx9nG8Z.jpg

  • Labai Patinka! 4
  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ačiū d0Sei už šią puikią pamoką! Ji tikrai reikalinga!

  • Dėkoju! 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Opa, pagaliau ir administracija pajudėjo! :classic_biggrin: Daugiau pamokų!

  • Dėkoju! 1
  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šitą puslapį.