d0Se

Komandos narių istorija

Rekomenduojami pranešimai

eKPSkGc.png

Per visą NevLocus istoriją Komandos dalimi yra buvę šie nariai:
Administracija:

d0Se Savininkas bei projekto įkūrėjas nuo 2018.05.01 
Minerva Projekto Pagrindinė administratorė nuo 2018.08.20

Vyr. Moderatoriai:

Haze_Murasa Vyriausiasis Moderatorius nuo 2018.12.06. 

Moderatoriai:

Haze_Murasa Moderatorius nuo 2018.11.24 - 2018.12.06

Pagalbininkai:

Ignas_Sushi Projekto pagalbininkas nuo 2018.11.03

Kontrolių vadovai:

Mantas_Crazy Emigracijų Kontrolės vadovas nuo 2019.02.24
Mercurio_Alamilla Valdžios Kontrolės vadovas nuo 2019.03.03

  • Labai Patinka! 3
  • Dėkoju! 1
  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šitą puslapį.