d0Se

TeamSpeak3

Ar reikia TeamSpeak3?  

19 balsai

Apklausa uždaryta, daugiau negalima balsuoti
  1. 1. Ar reikia TeamSpeak3?

Rekomenduojami pranešimai

Sulaukiau klausimų kodėl neturime TeamSpeak3? Aš tikrai nemanau jog jis mums būtinas, žinoma, jei žaidėjai patys jo pareikalaus, tuomet aš jį sukursiu, bet manęs ten neieškokite :d man jis nepatinka, atnaujinimus ir svarbią informaciją skelbsiu discord, pokalbiuose dalyvausiu taip pat tik discord programoje. Žinoma būčiau maloniai nustebintas jeigu vis dėl to man jo kurti neprireiktų :d. Taigi raginu visus kurių dar nėra discord'e užeiti, forume yra pamoka kaip jį atsisiųsti. Taip pat sukursiu viešą apklausą ar mums jo tikrai reikia. Apklausa užsirakins Kovo 15 dieną.

• Teigiamai 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

TeamSpeak kurį laiką tikrai nebus. Taip pat ne itin seniai teamspeak darė atnaujinimus visoje serverių sistemose, ko pasekoje įsigyti licenciją tapo brangu. Taip, galima gauti serverį nemokamai, tačiau jis turi apribojimus, šiuo atveju narių kiekį visame serveryje. Nors galbūt vėlesnėje ateityje kažkokie planai gali išryškėti, atsižvelgiant į balsus, discord šį kartą laimėjo, tad norėdami rytoj sėkmingai dalyvauti startavime, skaitykite pamoką kaip jį atsisiųsti! Susitiksime rytoj, 18:00!

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šitą puslapį.