Gabija_Wores

Gabija_Wores atrankai į Serverio prižiūrėtojus [ATMESTA]

Ar pritariate?  

6 balsai

Apklausa uždaryta, daugiau negalima balsuoti
  1. 1. Ar pritariate?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,na nusprendžiau užpildyti į srv.priž.''Apie mane'' Esu Gabija iš Kauno man yra 16 metų,Lankau futbolą,bei dainavimą,bei pakankamai daug prasėdžiu prie kompiuterio.Charakterio bruožai:Gera,draugiška,protinga ;D,padedanti,suprantanti ir panašiai.Nu tai apie mane sampe:Samp karjierą  prasidėjo prieš 4-5 metus kai dar turėjau galim sakyt 12 metų.Tą sykį pamenu kai klasėje beveik visi berniukai ''lošdavo'' sampą .Na ir vieną sykį pasiūlė man pažaisti,na įraše man tą sampą ir gan daug mane įtraukė į žaidimą,tuo tarpu klasėje iš merginu žaisdavau tik viena bet, po kurio laiko  atsirado ir daugiau merginu kurios pradėjo žaist sampa,bet aišku ne visos,nes kaip sakant joms ir nepatiko,tais laikais sampe nebuvo vadinamu''čyterių'' tai būdavo malonumas žaisti,bet šiais laikais atsiranda čyterių kurie kenkia žaisti ir jausti nuostalgija .Na šia vasarą kai ir buvau apleidus sampa,ir tiesiog nebuvo kada pažaisti.Bet grįžau  rudenį ir tesiu savo karjierą .Bei prieš kelis mėnesius viename serveryje buvau Žurnalistė,laikraščio rašytoją, pildytoja.

Na,mano planai nėra labai geri,tiesiog noriu ''bent'' tapti ta prižiūrėtoją,planų vis dar neturiu bet su laiku turėtu kažkas ateiti į ta galvą idėjų,bei veiklų.(Na jo įdėjų kol kas man trūksta.Bet pirmiausia susikurčiau temas forume.Bei bandyčiau daryti įvarių renginuku.Bei bandysiu prisidėti prie serverio tobulinimo/gerinimo.

Šiuo metu komanda,tikrai stebina,draugiškumu forumo dizainu bei kitais dalykais,apeliacijos tikrai yra nepriekaištingai tobulos,ne kaip sename serveryje buvo,betkaip tik ant greičio, kad pritraukt žaidėjų ar panašiai kažkuo sudominti.Bet matau kad forume bent vyrauja komandos draugiškumas.Net kai paprašius pagalbos administracijos,iškart būna atsakyta.Na matau,kad komandą nenuvertina žaidėjų Naujoku-senbuvių ir tikrai tai yra pažangu bei protinga.

Na prižiūrėtoją noriu tapti todėl nes:Jau tokiame poste esu buvusi daugybe kartų,ir tikrai išmanau ką tai reikškia,bei nusimanau apie jų pareigas bei tvarkingumą,darbštumą.Na bet, mano tikslas yra padėti serverio/forumo nariams ir juos supažindinti su serverių bei serverio komandą.Na būtent aš čia nesu išskirtinė,kad turėčiau gaut pareigas bei čia ne aš sprendžiu ,kad aš turėčiau gauti šias pareigas.Visi lygus!!!                                                         

Pasirašo Gabija_Wores❤️

• Teigiamai 1
  • Siaubingai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Balsavimo nėra.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 21 valandas (-ų) , Gabija_Wores parasė:

Mano pasakymas ,kad geriau išnaujo atranka padaryti ,nes ir aš pildysiu 😉 Nes visi balsuoja Ne.   😕 

Ir šiaip pagal metus nepasakysiu ,kad galėtu viska valdyti,kaip aš 17 metų galėčiau normaliai viska valdyti ,aš esu buves daugeliose serveriose pagalbininkas arba tiesiog Direktorių Pržiurėtojas arba paprastas paslaugų prižiurėtojas nemanau ,kad viska ji moka kaip serverio prižiurėtoja ,tai dar karta sakau padaryti išnaujo atranka pasakyti kelis faktus ,kad tikrai ji tikrai gal nesugebs valdyti 

Tiesiog čia mano pasiūlimas arba išvis duok admina 3 lvl ir pažiurėk kaip elgsis esu pats buves vieno projekto savininkas ir tapati dariau 😉 

Bei pirmas dalykas gali būti ,kad ji kuria vis daugiau paskyrų ir balsuoja taip.

PAPRASTI FAKTAI:

Tegul ji apsisprendžia kuo ji nori būti ar direktoria ar prižiurėtoja.

PRIEŠ.

Manau ,kas suprato (LIKE)

DAR PAPILDOMAS KLAUSIMAS: KAIP TU PATIKRINTUM PC JEI VISI SAKYTU ,KAD CHEATINA , JAI NETURI UŽ KA BAN DĖTI. (TAI IRGI PRIVALOMA PRIŽIURĖTOJUI ŽINOTI.)

Redaguota Sad_Life
  • Neigiamai 6

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 7 valandas (-ų) , Sad_Life parasė:

Mano pasakymas ,kad geriau išnaujo atranka padaryti ,nes ir aš pildysiu 😉 Nes visi balsuoja Ne.   😕 

Ir šiaip pagal metus nepasakysiu ,kad galėtu viska valdyti,kaip aš 17 metų galėčiau normaliai viska valdyti ,aš esu buves daugeliose serveriose pagalbininkas arba tiesiog Direktorių Pržiurėtojas arba paprastas paslaugų prižiurėtojas nemanau ,kad viska ji moka kaip serverio prižiurėtoja ,tai dar karta sakau padaryti išnaujo atranka pasakyti kelis faktus ,kad tikrai ji tikrai gal nesugebs valdyti 

Tiesiog čia mano pasiūlimas arba išvis duok admina 3 lvl ir pažiurėk kaip elgsis esu pats buves vieno projekto savininkas ir tapati dariau 😉 

Bei pirmas dalykas gali būti ,kad ji kuria vis daugiau paskyrų ir balsuoja taip.

PAPRASTI FAKTAI:

Tegul ji apsisprendžia kuo ji nori būti ar direktoria ar prižiurėtoja.

PRIEŠ.

Manau ,kas suprato (LIKE)

DAR PAPILDOMAS KLAUSIMAS: KAIP TU PATIKRINTUM PC JEI VISI SAKYTU ,KAD CHEATINA , JAI NETURI UŽ KA BAN DĖTI. (TAI IRGI PRIVALOMA PRIŽIURĖTOJUI ŽINOTI.)

Pirmas dalykas yra tas, jog atrankos yra nuolatinės. Išmok skaityti forumą. Antra, "ne" balsuoja tiek pat kiek ir "taip" tad negali sakyti jog visi. Trečia tau ne 17 metų. Ketvirta, nesi buvęs pagalbininku ar kažkuo iš aukštesnių pareigų. Penkta, 3 lygio administratoriai nedalinami. Šešta, visos paskyros yra skirtingų IP adresų su skirtingais el.pašto adresais. Septinta, asmeniui galima būti direktoriumi tuo atveju, jei jis nėra kitu direktoriumi. Turėti aukštesnes pareigas ir tuo pačiu būti direktoriumi yra leidžiama (pavyzdys Haze - Moderatorius bei Policijos Direktorius). Aštunta, žalias tekstas yra totaliai non-sense. Devinta, šis pranešimas yra netvarkingas. Dešimta, jeigu nemoki išreikšti nuomonės nepadarydamas netvarkingo teksto - tuomet geriau nieko nerašyk. 24 valandų nuo tavo registracijos galima sakyti pažeidei 2 forumo taisykles, kitas neatsakingas žingsnis nepaskaičius taisyklių bus griežtas įspėjimas be nuolaidų.

Edit: vieno projekto savininkas? Tai kur tas "projektas" dingo? :DDD prajuokinai

• Teigiamai 4

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

62 procentai balsavo prieš. Atmesta. @Haze prižiūrėk tokias temas, nes užlaikyta nors minėjau.

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šitą puslapį.