Minerva

Atranka į Medikų Direktorių [THE_SLEPERIS]

Rekomenduojami pranešimai

Kol neturime Valdžios Kontrolės atstovo deja nėra kam ruošti tokio pobūdžio anketas. Tą paskelbsiu čia aš. Taigi, Medikai yra antrasis darbas einantis po Taksi. Šiame darbe yra ypatingai svarbu gerai vadovauti, kadangi didžioji dalis darbuotojų yra naujokai. Su jais reikia ypatingos kantrybės, tad Direktorius turi būti nuovokus, kantrus bei malonus, jog žaidėjas nemestų darbo, bet dar labiau prie jo prisirištų. Pabrėžiu ir tą faktą, jog visas temas forume sukurti Direktorius turi 48 valandas. Šiuo atveju būtų gerai kiek greičiau, kadangi ne už ilgo į forumą turėtų pradėti plūsti naujokai, kuriems greitu metu tos informacijos jau prireiks. Taip pat primenu jog neturėdami Valdžios Kontrolės nario mes niekur neparašėmė jog Direktoriai šiuo metu taisyklių neturi. Iki nario išrinkimo jos bus ne rašytinės, o žodinės. Kaip jas atpažinti ir žinoti kas galima o kas ne? Vadovaukitės taisykle "Firma privalo funkcionuoti tinkamai" ir taip nepažeisite jokių taisyklių. Norėdami tapti Direktoriumi turite užpildyti žemiau pateiktą anketą šioje temoje atsakydami į ją. Pašaliniai komentatoriai baudžiami įspėjimais.  Į anketą gali dėti reakcijas tik dviejų tipų. "Teigiamai" arba "Neigiamai" taip išsakydami savo nuomonę ar pritariate jog narys taptų firmos Direktoriumi. Jeigu už balsuoja teigiamai bent 50% balsavusių Direktorius bus priimtas. Taip pat parašysiu svarbiausias Direktorių taisykles:

 • Direktorius privalo sukurti visas temas tinkamai kad nebūtų informacijos trūkumo
 • Darbe telpa 15 darbuotojų, už viršytas skaičius laikomas stipriu pažeidimu!
 • Direktorius privalo pražaisti per dieną 120 minučių serveryje
 • Privalo būti aktyvus forume bei savo darbo skilties temas peržiūrėti kelis kartus į dieną atsakant į jas
 • Direktoriams draudžiama žaisti kituose projektuose (savininko noras) 
 • Direktorius privalo laikytis pats savo sukurtų taisyklių darbuotojams
 • Kartas nuo karto turi prižiūrėti serveryje firmos transportą
 • Privaloma rengti dažnas veiklas darbuotojams
 • Draudžiama vogti darbo fondo lėšas
 • Direktorius negali išmesti iš darbo be rimtos priežasties. Tas pats galioja ir su darbo įspėjimais.
 • Draudžiama daryti serveryje pažeidimus (necenzūriniai keiksmai, įžeidinėjimai, trukdymas, šaudymas ir t.t.)
 • Direktorius turi turėti pavaduotojus, tam, jog kažkas be jo galėtų prižiūrėti firmą
 • Taip pat tai kas liko nepaminėta: jeigu esate kažkuo nepatenkintas Direktoriumi ir manote jog jis pažeidė svarbią taisyklę rašykite jam papeikimą skiltyje "Direktorių papeikimai"

Pristatau Anketą:

Anketa turi būti 100-150 žodžių ilgio. Anketoje reikia paminėti:

 • Savo realų gyvenimą (amžius, pomėgiai..)
 • Virtualų sa-mp gyvenimą
 • Savo laisvo laiko dienos eigoje kiekį
 • Aprašykite kaip radote projektą bei kodėl būtent šio projekto Direktoriumi norite būti
 • Aprašykite savo planus būnant Direktoriumi

 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
 • Savo realų gyvenimą (amžius, pomėgiai..):Sveiki,Esu Gabija iš kauno,turiu  16 metų,nu pomegiai tai,futbolo narė,charakteris:Gera,draugiška,padedanti nu žodžiu įvairi.
 • Virtualų sa-mp gyvenimą:Sampe tiesiog esu,buvus viename serveryje laikraščio rašytoja,bei forumo moderatorė,administratorė.Na sampa žaidžiu  gan ilgai apie 4-5metus.
 • Savo laisvo laiko dienos eigoje kiekį:Nuo 120 iki 400 Minučių.Gali buti ir daugiau palei dienos užiimtuma bei veiklą.
 • Aprašykite kaip radote projektą bei kodėl būtent šio projekto Direktoriumi norite būti:Projekta radau tiesiog internete,na noriu buti todel nes turių gan daug laisvo laiko,ir patirties bunant šiame direktoriaus poste kituose serveriuose. Turiu vadovavimo patirties iš kitų projektų. Esu atsakinga, atidi, mokausi iš savo padarytų klaidu - ir jų nekartoju.Tai Kadangi tai būtų mano pirma kadencija buti direktore tai šiame poste išbūčiau manau tikrai ilgą laiką.
 • Aprašykite savo planus būnant Direktoriumi:Darbe padarytiTVARKĄ,Surinkti gerą bei aktyvią komandą.Išmokyti darbuotojus aptarnauti klientus,jei jie to dar nemoka."Dienos užduotys - Kiekviena diena darbuotojai galės vykdyti misijas(ar tai kokia trasa su darbo transportu ar parduoti tam tikra kiekį daiktų ir t.t, darbo valiuta - Žetonai: juos bus galima gauti už tavo darbo,statistika/dalyvavima veiklose/dienos misijų įvykdymas.Savaitės darbuotojas - Bus renkamas pagal jo darbo statistika bei kiek yra sukaupęs 'Žetonų' per savaitę tai parodys kaip motyvuotai jis dirbą" Plačiau apie 'Žetonus' jų bus kelios rūšys: Aktyvumo žetonas - Jį galite gauti pradirbęs 100 minučių per dieną, Veiklos žetonas - Jį galite gauti jeigu dalyvaujate veikloje padarytoje Direktoriaus, arba kai priimate iškvietimą ir aptarnaujate klientą.
 • Teigiamai 4
 • Neigiamai 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
 • Sveiki, Esu Jaunius man yra 15 metų. Mano pomėgiai yra žaisti krepšini su draugais, taipogi leisti laiką prie kompiuterio.Aš esu Linksmas,draugiškas, nepasiduodantis. Taigi, šiek tiek apie mano virtualų samp gyvenimą,žaidžiu sampą 5-7 metus, patirties turiu vadovime, taipogi esu dirbes daug darbų, ir juose užėmes, nemažas pareigas.Serveryje galiu praleisti nuo dviejų iki aštuonių valandų, per tą laiką sugebėsiu tikrinti ir forumą.Mano draugas mane pakvietė į šį projektą, ir pasakė, kad vyksta atranka į Medikų direktorių, aš susigundžiau ir štai, dabar esu kandidatas į medikų direktorių. Noriu tapti šiuom direktoriumi, kadangi man patinka gelbėti žmones, patinka dirbti su naujokais, taip pat noriu kažką pasiekti ir šiame projekte.Mano planai būnant direktoriumi kolkas neryškėja mano smegenyse, bet manau bus tokie: Pirmiausia tai supažindysiu naujokus su darbu, apmokysiu, aprodysiu komandas. Antra nusisamdysiu sau pagalbininką arba kitaip Darbo pavaduotoją, jau esu nusižiūrėjas kokį pasiimsiu, ir tikiu, kad jis man padės viskuom kuom galės, ir matau daug potencialo jame.Kolkas mano anketoje tiek. Įdėjos kyla dirbant, matant veiklą serveryje, ar darbutojam nuobodu ar linksma, manau tada ir yra tinkamiausias laikas, jas galvoti.Sekmės kitiems kandidatams.
 • Teigiamai 6

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

       Atranka baigta! Trumpai apie kandidatus:

 • Gabija_Wores. Pirmas dalykas tai žinoma tai, jog už tave balsavo 4 teigiamai ir du neigiamai per 48 valandas. Nors tavo planai man visai patiko, tačiau anketoje trūksta oficialumo, reiktų peržiūrėti tekstą dėl gramatikos bei skyrybos. Bene labiausiai visą tavo anketą nustelbia tos spalvos. Tai yra labai negražu ir tikrai viską gadina. Anketa turi būti padori, viena spalva, keletą vietų galima pabraukti jeigu norima kažką pabrėžti, keletą kartų spalvą galima pakeisti, bet ne tris spalvas, ne pabraukti viduryje žodžio ir nekeisti teksto dydžio. Atmesta.
 • The_Sleperis. Rojus palyginus su prieš tai parašyta anketa. Tvarkinga, viskas taip kaip buvo tikėtasi. Per aštuonias valandas surinkai teigiamų balsų daugiau nei ankstesnioji kandidatė. Tai yra neginčytina. Tikriausiai sunkiausia nuspręsti būtų tuo atveju jei Gabijos anketa būtų parašyta tvarkingai, kadangi jos idėjos yra geresnės ir ji mato daugiau į ateitį. Deja, forume negalima paimti ir parašyti bet kaip ir "naujas projektas tai jiems reikia direktorių tai tikrai gausiu". Ne, jei reikėtų, pats savininkas yra sakęs jog būtų direktoriumi, negu priimti visiškai bet kokius žmones. Šiuo atveju Jauniau, turėsi pasitempti, kadangi planų tavo pamatyti nesugebėjau. Skubėk kurti temas su ypatingomis darbo sistemomis! Good Luck! Priimtas.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

  Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šitą puslapį.