Mantas_Crazy

John_Loleris atrankai į Emigracijų kontrolę [PRIIMTAS]

Už ar prieš  

8 balsai

Apklausa uždaryta, daugiau negalima balsuoti
  1. 1. už AR PRIEŠ

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki sąvininkai, ir visi kurie skaito mano anketą. Taigi, pradėsiu nuo temos "Apie Save".Taigi Aš esu Mantas, Man yra "16" metų, laisvalaikiu žaidžiu krepšinį lauke su draugais, ir aišku žaidžiu prie kompiuterio. Savo sa-mp karjerą pradėjau gan senai, sampą žaidžiu jau apie 6-7 metus su pertraukom, per tą laiką esu žaidęs įvariausiuose projektuose, turėjas įvairiausių privilegijų juose.
Mano planai tapus Emigracijos Kontrolės nariu? Visu pirmiausia, tai susikurčiau temas forume, tuomet judėčiau link visokiausių konkursų, kad kuo daugiau naujokų ateitų į šį projektą, stengsiuosi daryt kuo įvairesnius konkursus, užduotis, už tai jie aišku gaus papildomą užmokėstį. Bandysiu prisidėti prie projekto tobulėjimo ir populerėjimo.
HMmm, ką manau apie dabartinę administraciją? Mano nuomone administracija yra puiki, dirba, padeda visiems kam gali, sąvininkas stengiasi padaryti modifikaciją kuo geresne ir tobulesne, dėl to jam didelis pliusas, moderatoriai puikiai dirba forume, prižiūri jį, sutinka kiekvieną naujai prisiregistravusį narį. Tikiuos, kad administracija nepasikels kai šis projektas taps populiarus.
Noriu turėti šias pareigas, kad padėčiau naujokams, nes aš manau, kad kuo daugiau naujokų projekte, tuo jis taps populiaresnis. Kodėl aš turėčiau gauti šias pareigas? Aš manau, dėl to, nes būsių aktyvus, rimtai žiūrėsiu į pareigas, stengsiuosi kurti kuo daugiau konkursų naujokams, kad jie pasiliktu šiame serveryje, nepaliksiu pareigų po pirmų dviejų savaičių, stengsiuosi būti bendraujantis, padedantis ne tik naujokams, bet ir senbuviams.

• Labai Patinka! 7

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Anketa priimta. Viskas puikiai, sklandžiai, išsamiai parašyta, man tikrai patiko, matau truputėlį reikėtų padirbėti su gramatika (jei reikia gali kreiptis į mane), tačiau nepaisant to, sveikinu atvykus į šio projekto komandą!

• Labai Patinka! 1
  • Dėkoju! 2
  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šitą puslapį.