Mantas_Crazy

Emigracijų Kontrolė
 • Pranešimų skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Mantas_Crazy paskutinį kartą laimėjo Vasario 22

Mantas_Crazy turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

13 Sugebantis sudominti...

1 sekėjas

Apie Mantas_Crazy

 • Nario rangas
  Naujas(-a)

Pagrindinė informacija

 • Miestas
  Kaunas
 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai profilyje apsilankė

168 profilio peržiūros
 1. Mantas_Crazy

  Puki_Zentori link moderatoriaus! [ATMESTA]

  Na, aš esu prieš, kątik atėjai į serverį dar nespėjai visko išbandyti ar patirti, manau reikia ilgiau laiko pažaisti serveyje, taipogi anketa skurdi beveik visą anketą rašei tik apie save, o ne apie dabartine administraciją, ar savo tikslus tampant moderatoriumi.
 2. Mantas_Crazy

  Emigruoju Puki_Zentori

  Sėkmingai emigruotas! Tau bus suteikiama 2'500 patirties taškų bei 10'000 eurų. Susisiek forume asmenine žinute, kada galėsi prisijungti į serverį stengsimės suderinti laiką.
 3. Kaip nutaikos šiandienos? Esate pasiruoše startui? :classic_happy:

 4. Mantas_Crazy

  Emigruoju Lil_Rokas

  Emigruotas! Suteiksiu tau 2'500 patirties taškų bei 10'000 Eurų.
 5. Sveikinu tapus VK! 🙂 Tikiuosi sutarsim ir viskas eis sklandžiai tavo poste!

 6. Mantas_Crazy

  Emigruoju Heress_Unn

  Sėkmingai emigruotas, XP bus uždėtas, kai atsidarys serveris.
 7. Norint emigruoti, reikia sukurti naują temą su tekstu "Emigruoju Vardas_Pavardė", kitaip anketa bus atmesta. ANKETA 1.Jūsų Vardas_Pavardė serveryje iš kurio emigruojate. 2.Jūsų Vardas_Pavardė "NevLocus"serveryje. 3.Kodėl emigruojate į "NevLocus" serverį? 4.Kas patiko "NevLocus" serveryje? 5.Kokia jūsų nuomonė apie "NevLocus" administraciją, komandos narius? 6.Ko sieksite "NevLocus" projekte? 7.Ką padarėte tik atėjęs į "NevLocus" serverį? 8.Kaip suradote "NevLocus" projektą? 9.Kas nepatiko "NevLocus" serveryje? 10.Ką jūsų manymų turėtų pridėti/išimti serveryje? 11.Kokia jūsų SA-MP patirtis?
 8. Sveiki, norint emigruoti į "NevLocus"Serverį, reikia žinoti šias taisykles, jų turite laikytis pildydami anketą. 1.Emigracija iš to pačio IP du kartus nėra leidžiama, sužinojus, jog emigruojate jau antrą kartą, emigracija bus nepatvirtinta. 2.Jūsų forumo nickas turi sutapti su nicku kurį naudojate NevLocus serveryje. 3.Emigruoti leidžiama jai neturite daugiau nei 200 patirties taškų "NevLocus" Serveryje. 4.Jei jūsų anketa buvo priimta, XP gausite per 24h. BUS PILDOMA Taisyklių nežinojimas, nuo atsakomybės neatleidžia.
 9. Sveiki sąvininkai, ir visi kurie skaito mano anketą. Taigi, pradėsiu nuo temos "Apie Save".Taigi Aš esu Mantas, Man yra "16" metų, laisvalaikiu žaidžiu krepšinį lauke su draugais, ir aišku žaidžiu prie kompiuterio. Savo sa-mp karjerą pradėjau gan senai, sampą žaidžiu jau apie 6-7 metus su pertraukom, per tą laiką esu žaidęs įvariausiuose projektuose, turėjas įvairiausių privilegijų juose. Mano planai tapus Emigracijos Kontrolės nariu? Visu pirmiausia, tai susikurčiau temas forume, tuomet judėčiau link visokiausių konkursų, kad kuo daugiau naujokų ateitų į šį projektą, stengsiuosi daryt kuo įvairesnius konkursus, užduotis, už tai jie aišku gaus papildomą užmokėstį. Bandysiu prisidėti prie projekto tobulėjimo ir populerėjimo. HMmm, ką manau apie dabartinę administraciją? Mano nuomone administracija yra puiki, dirba, padeda visiems kam gali, sąvininkas stengiasi padaryti modifikaciją kuo geresne ir tobulesne, dėl to jam didelis pliusas, moderatoriai puikiai dirba forume, prižiūri jį, sutinka kiekvieną naujai prisiregistravusį narį. Tikiuos, kad administracija nepasikels kai šis projektas taps populiarus. Noriu turėti šias pareigas, kad padėčiau naujokams, nes aš manau, kad kuo daugiau naujokų projekte, tuo jis taps populiaresnis. Kodėl aš turėčiau gauti šias pareigas? Aš manau, dėl to, nes būsių aktyvus, rimtai žiūrėsiu į pareigas, stengsiuosi kurti kuo daugiau konkursų naujokams, kad jie pasiliktu šiame serveryje, nepaliksiu pareigų po pirmų dviejų savaičių, stengsiuosi būti bendraujantis, padedantis ne tik naujokams, bet ir senbuviams.
 10. Sveikinu! Praleisk linksmai!