The_Sleperis

Medikų Direktorius
 • Pranešimų skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

The_Sleperis paskutinį kartą laimėjo Vasario 26

The_Sleperis turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

10 Sugebantis sudominti...

Apie The_Sleperis

 • Nario rangas
  Naujas(-a)

Paskutiniai profilyje apsilankė

35 profilio peržiūros
 1. The_Sleperis

  Medikai || Papeikimai

  Darbuotojai, kurie nusižengė darbo taisyklėms gali būti peikiami šioje skiltyje. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: 3. Kokį nusižengimą įvykdė darbuotojas ?: 4. Jūsų įrodymai (Foto arba Video) Papeikimo pildymo taisyklės: 1. Jei rašote papeikimą turite turėti minimalius įrodymus. 2. Būtina pažymėti žaidėja kuriam rašot papeikimą. PVZ: @The_Sleperis 3. Rašant papeikimą jis turi būti be keiksmažodžių. 4. Įrodymai negali būti apkarpomi/redaguojami ar kitaip padirbinėjami. 5. Jei jūsų papeikimas buvo atmestas, kelti iš naujo su tais pačiais įrodymais negalima. Pažeidus bent vieną taisyklę - papeikimas bus atmestas.
 2. The_Sleperis

  Medikai || Rangai

  Medikų rangai Rezidentas Privilegijos: Gali dirbti su darbiniu motociklu - BF-400, gydyti ir pardavinėti šarvus Skinas: 1 Kitam rangui reikia: Surinkti 20 taškų. Ginekologas Privilegijos: Gali dirbti su darbine transporto priemone - Ambulance, gydyti ir pardavinėti šarvus. Skinas: 1 Kitam rangui reikia: Surinkti 40 taškų Traumatologas Privilegijos: Gali dirbti su darbine transporto priemone - Stratum, gydyti ir pardavinėti šarvus. Skinas: 1 Ir 2 Kitam Rangui reikia: Surinkti 70 taškų Chirurgas Privilegijos: Gali dirbti su darbiniu sraigtasparniu - Maverick, gydyti ir pardavinėti šarvus. Skinas: 1 Ir 2 Kitam Rangui reikia: Surinkti 100 taškų Specialistas Privilegijos: Gali dirbti su darbine transporto priemone - Bullet, gydyti ir pardavinėti šarvus. Skinas: 3 Kitam rangui reikia: Maksimalus rangas Valdžia Medikų valdžia atsako už firmą ir darbuotojus.
 3. The_Sleperis

  Medikai || Taškų sistema

  Medikų taškų sistema Taškų sistema. Kas tai? Su taškais jūs galėsit pasikelti į aukštesnį rangą. Kaip gauti taškų? Juos galima gauti vykdant dienos misijas. Dienos misijos. Pražaisti su darbinę uniformą 60min. +1 taškas Priimti 10 iškvietimų + 2 taškai Pagydyti 10 žmonių + 3 taškai Per dieną galite užsidirbti 6 taškus
 4. The_Sleperis

  Medikai || Neaktyvumo anketa

  Neturėsi laiko prisijungti ? Kažkur išvyksti ? Užpildyk neaktyvumo anketą ir mes žinosime kada būsi neaktyvus. Kaip pildyti neaktyvumo anketa? Jūsų <Vardas_Pavardė> Kiek laiko busite neaktyvus? 2019-02-25 - 2019-02-27 Priežastis: Būsiu išvykęs ANKETA Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kiek laiko busite neaktyvus?: Priežastis:
 5. The_Sleperis

  Medikai || Darbo Informacija

  Medikai tai vienintelis serveryje esantis darbas su pakvietimu, užsiimantis medicininės pagalbos suteikimo paslaugomis. Taisyklės 1. Gerbti valdžia ir bendradarbius 2. Nevogti iškvietimų iš kolegų 3. Laikytis nustatytų rangų 4. Kultūringai elgtis darbo metu, nesikeikti į darbo raciją 5. Išdirbti darbe direktoriaus nustatytas dienas 6. Pradirbti direktoriaus nustatytą laiką per dieną 7. Dalyvauti veiklose 8. Nesiūlyti Žaidėjams paslaugos be reikalo arba įkyriai daug kartų Komandos /gydyti [id] - Pagydo žmones /sarvai [id] - Duoda žmonėms šarvus /blaivyti [id] - Išblaivo apsvaigusius žmones /priimti [id] Priima žmogaus iškvietimą /rc - Darbo racija Medikų transporto priemonės Išvaizdos Vyriška Moteriška
 6. The_Sleperis

  Atranka į Medikų Direktorių [THE_SLEPERIS]

  Sveiki, Esu Jaunius man yra 15 metų. Mano pomėgiai yra žaisti krepšini su draugais, taipogi leisti laiką prie kompiuterio.Aš esu Linksmas,draugiškas, nepasiduodantis. Taigi, šiek tiek apie mano virtualų samp gyvenimą,žaidžiu sampą 5-7 metus, patirties turiu vadovime, taipogi esu dirbes daug darbų, ir juose užėmes, nemažas pareigas.Serveryje galiu praleisti nuo dviejų iki aštuonių valandų, per tą laiką sugebėsiu tikrinti ir forumą.Mano draugas mane pakvietė į šį projektą, ir pasakė, kad vyksta atranka į Medikų direktorių, aš susigundžiau ir štai, dabar esu kandidatas į medikų direktorių. Noriu tapti šiuom direktoriumi, kadangi man patinka gelbėti žmones, patinka dirbti su naujokais, taip pat noriu kažką pasiekti ir šiame projekte.Mano planai būnant direktoriumi kolkas neryškėja mano smegenyse, bet manau bus tokie: Pirmiausia tai supažindysiu naujokus su darbu, apmokysiu, aprodysiu komandas. Antra nusisamdysiu sau pagalbininką arba kitaip Darbo pavaduotoją, jau esu nusižiūrėjas kokį pasiimsiu, ir tikiu, kad jis man padės viskuom kuom galės, ir matau daug potencialo jame.Kolkas mano anketoje tiek. Įdėjos kyla dirbant, matant veiklą serveryje, ar darbutojam nuobodu ar linksma, manau tada ir yra tinkamiausias laikas, jas galvoti.Sekmės kitiems kandidatams.