d0Se

Įkūrėjas
 • Pranešimų skaičius

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  38

d0Se paskutinį kartą laimėjo Balandžio 20

d0Se turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

171 Kalbantis taikliai į temą

4 sekėjų

Apie d0Se

 • Nario rangas
  Projekto įkūrėjas

Pagrindinė informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Discord
  haX0r#6476
 • Elektroninis paštas
  nevlocus@gmail.com

Paskutiniai profilyje apsilankė

8.084 profilio peržiūros

Vienintelis būsenos atnaujinimas

Visi nario d0Se būsenos atnaujinimai

 1.      Sveiki, kaip žinote iš serverio savininko pareigų pasitraukiau, tačiau kadangi atsirado narių, norinčių perimti atsakomybę ir jį valdyti, serveris vėl įjungiamas, tik aš jau nebe savininkas. Prašau man neberašyti ir nebesiteirauti, prie modifikacijos nedirbsiu ir klaidų netaisysiu. Paskutinis atnaujinimas kurį padarysiu, tai automatinių restart sistema naktimis bei sutvarkysiu klaidą Dėl DVP. Tai bus viskas. Tiksliai negaliu įvardinti kas tie, kurie viską prižiūrės, tačiau jiems bus uždėtos tam tikros privilegijos, pagal kurias galėsite juos ir atpažinti.
       Kalbant apie pačią idėją ir modifikaciją, pats per šį laiką, kuomet serveris uždarytas, ėmiau suprasti kokia ji baisi ir dėl ko yra tiek daug  bug'ų. Prie jos nutariau nedirbti ne be reikalo. Taip pat prieigos neturės niekas, kadangi projekto valdymą perleidžiu nemokamai, tad ir modifikacijos niekas negaus. Tai reiškia, jog atnaujinimų tikrai bent artimiausiu metu tikrai nebus. Tikiuosi, jog sekantiems, kurie perims projektą pasiseks geriau nei man. Tiek žinių ir naujienų iš manęs, sekite naujienas. Taigi, dar kartą primenu, jog aš atsistatydinęs ir projekto klausimais pas mane nesikreipti. Ačiū kas buvo drauge, kartas nuo karto serveryje galbūt susitiksime.
       Šios iniciatyvos autorius yra Ernestas (žinomas kaip Ernis_Torreno). Jis pažadėjo atgaivinti serverį bei suburti komandą, na o kaip jam tai pavyks su baisia situacija, kuri yra dabar, niekas nežino. Jis už viską atsakingas, todėl palieku jo valioje. Galbūt buvę ir dabartiniai komandos nariai sutiks vėl sugrįžti, tik aš jau negrįšiu deja. Taip pat serverio priežiūrą perleidau su sąlyga, jog iki Balandžio 20 jam pavyks pagerinti serverio rekordą (kuris dabar yra 14 žmonių vienu metu). Jei sąlygą įvykdys, serveris veiks sėkmingai toliau, jei vis dėl to neįvykdys, serverį išjungsiu visiems laikams ir niekam daugiau perleidimo ar kokios nors progos nebesuteiksiu.