Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Paskutinė savaitė
 2.      Perdavus projekto priežiūrą Ernestui ir taip žinojau kokia bus to pabaiga. Tiesiog norėjau pamatyti kaip milžiniški pažadai virsta utopija. Šias dvi savaites projektas gyvavo x10 kartų prasčiau negu prie mano valdymo. Jis buvo žlugimo formoje, kadangi buvo ne vienas atvejis kuomet forumo lankytojas per 24 valandas buvau tik aš. Ernesto valdymo metu serveryje atsirado 20 naujų registracijų, mano valdymo metu jų buvo apie 100, nors nuo starto savininku buvau vos 15 dienų. 
       Kas laukia NevLocus? Nelaukia niekas, forumo temos bus ištrintos, liks tik paskyros bei paliksiu chatbox. Tuo viskas ir baigsis. Tuo pačiu noriu pridurti, jog teks padirbėti kitame projekte. Jo pavadinimo neminėsiu, nes nenoriu skelbti iki kol tai bus galima padaryti. Ernestas niekada nebegalės būti komandos nariu, tai reiškia, jog aukščiau IV lygio administratoriaus pareigų neturės niekada. Kadangi tai buvo manipuliavimas manimi, kaip savininku, kitais žaidėjais duodant pažadus, bei užtarnaujant serveriui blogą vardą. Visos temos bus ištrintos, visos privilegijos visiems bus išimtos, forumas bus išjungtas savaitės bėgyje.
       Tai jau tikrai mano paskutinė naujiena šiame projekte. Sudie.

 3. Ankstesni
 4.      Sveikinu :))

 5. Sveiki. Tai kaip ir minėjo įkūrėjas (buvęs savininkas) ,kad ėmiausi serverio. Aš pagalvojau, kad tikrai reikia pabandyti ir kad reikia įrodyti kad tie darbai tikrai verti. Tai, pasižadėjau, jog pasieksiu žaidėjų rekordą t.y 15žaidėjai. Bandysiu siekti šio tikslo. Perėmiau projektą ir sukūriau komanda. Kurioje įeina 5žmonės.

  Čyterių kontrolę užimsiu: aš.

  Emigracijų kontrolę užims: Army_Nike.

  Valdžios kontrolę užims: Lil_Rokas

  Serverio prižiūrėtoją užims: Kanye_West

  Admin prižiūrėtoją užims: Druska_Egept

  Geros dienos!

   

   

   

  1. Lil_Rokas

   Lil_Rokas

   Ačiū, už suteiktą šansą pasistenksiu tavęs nenuvilti !

  2. Army_Nike

   Army_Nike

   Ačiū, Kad galiu prisidėti prie NevLocusKomandos

 6. d0Se

  2018.05.24 - 2019.03.31

  1. Ne pats išėjai. Jei būtum išėjęs tai būtum kaip pridera normaliam žmogui, parašęs arba bent kaip nors pranešęs apie atsistatydinimą net ir nenurodant priežasties. Tu paprasčiausiai ignoravai komandos narius. Tai ne išėjimas, tai - nušalinimas. 2. O ko tu tikėjaisi? Kad pirmą savaitę reikės dirbti su dešimtis anketų bei kontroliuoti visus direktorius? Pats atėjai į komandą dar nestartavus serveriui, o vėliau man imi priekaištauti? Tai kas gi pavyks jei kiekvienas komandos narys, direktorius ar žaidėjas bus tokio požiūrio kaip tu? Bendruomenė, reklama ir visa kita veikla, pritraukianti žaidėjus ir yra komandos prioritetas, kurį jie turi vykdyti. Manai, jog man malonumas nušalinant tave? Manai atsistatydinus Mantui iš EK aš džiaugiausi? Ne. Niekas iš čia esančių nežinojo kaip aš jaučiausi, jog daug laiko teko galvoti ne tik apie modifikaciją, žaidėjus, bet ir apie tai, kur rasti gerus komandos narius. Taip, tu buvai ta serverio viltis. Mantas buvo komandoje nes aš to norėjau, o tavo savanoriškumas ir visas suvokimas bei intelektas buvo tai, ko kiekvienas serveris norėtų turėti komandoje. Žinoma, ne kiekvienas tai ir vertina. Nežinau, kodėl tu taip pasikeitei nuo tuomet kai pirmą kartą man parašei, o galbūt aš per daug gerai į tave žiūrėjau. 3. Pasakydamas, jog anketas nukopijavai nuo kitų serverių sukėlei tam tikrą neigiamą požiūrį į tave, kadangi save mums pristatei kitokį. Jeigu tai buvo apsimestinė veikla bei savo darbo beveik neįdėjai, tuomet tas temas ištrinsiu. Galbūt atsiras atsidavęs žmogus, kitaip nei tu, kuris sukurs taisykles bei visą kitą informaciją nuoširdžiai su noru, o ne atmestinai. Tavo vietoje dabar tylėčiau ir nieko nesakyčiau, nes tu neturi argumentų, kuriais galėtumei pasiremti. Esu dėkingas už tai, kad bent pabandei būti komandoje ir tikiuosi, jog niekada neteks kur nors dirbti panašiai su tavimi kartu. Viskas gerai, tiesiog žinosiu kas esi.
 7. Mercurio_Alamilla

  2018.05.24 - 2019.03.31

  kai pamačiau kad hujnia yra ir išėjau lauk,nukopint temas nėra sunku,"kiek daug darbo" ;DDD
 8. d0Se

  2018.05.24 - 2019.03.31

  Juokiesi iš to, prie ko pats prisidėjai? To priežastis ir buvo: bendruomenės nebuvimas bei komandos nesubūrimas iš kurios tu pats ir pasitraukei.
 9. Mercurio_Alamilla

  2018.05.24 - 2019.03.31

  Neatsidarė o jau užsidaro,lol ;DDDD
 10.      Sveiki, kaip žinote iš serverio savininko pareigų pasitraukiau, tačiau kadangi atsirado narių, norinčių perimti atsakomybę ir jį valdyti, serveris vėl įjungiamas, tik aš jau nebe savininkas. Prašau man neberašyti ir nebesiteirauti, prie modifikacijos nedirbsiu ir klaidų netaisysiu. Paskutinis atnaujinimas kurį padarysiu, tai automatinių restart sistema naktimis bei sutvarkysiu klaidą Dėl DVP. Tai bus viskas. Tiksliai negaliu įvardinti kas tie, kurie viską prižiūrės, tačiau jiems bus uždėtos tam tikros privilegijos, pagal kurias galėsite juos ir atpažinti.
       Kalbant apie pačią idėją ir modifikaciją, pats per šį laiką, kuomet serveris uždarytas, ėmiau suprasti kokia ji baisi ir dėl ko yra tiek daug  bug'ų. Prie jos nutariau nedirbti ne be reikalo. Taip pat prieigos neturės niekas, kadangi projekto valdymą perleidžiu nemokamai, tad ir modifikacijos niekas negaus. Tai reiškia, jog atnaujinimų tikrai bent artimiausiu metu tikrai nebus. Tikiuosi, jog sekantiems, kurie perims projektą pasiseks geriau nei man. Tiek žinių ir naujienų iš manęs, sekite naujienas. Taigi, dar kartą primenu, jog aš atsistatydinęs ir projekto klausimais pas mane nesikreipti. Ačiū kas buvo drauge, kartas nuo karto serveryje galbūt susitiksime.
       Šios iniciatyvos autorius yra Ernestas (žinomas kaip Ernis_Torreno). Jis pažadėjo atgaivinti serverį bei suburti komandą, na o kaip jam tai pavyks su baisia situacija, kuri yra dabar, niekas nežino. Jis už viską atsakingas, todėl palieku jo valioje. Galbūt buvę ir dabartiniai komandos nariai sutiks vėl sugrįžti, tik aš jau negrįšiu deja. Taip pat serverio priežiūrą perleidau su sąlyga, jog iki Balandžio 20 jam pavyks pagerinti serverio rekordą (kuris dabar yra 14 žmonių vienu metu). Jei sąlygą įvykdys, serveris veiks sėkmingai toliau, jei vis dėl to neįvykdys, serverį išjungsiu visiems laikams ir niekam daugiau perleidimo ar kokios nors progos nebesuteiksiu.

 11. Lil_Rokas

  2018.05.24 - 2019.03.31

  Neee!!!!.... Prašauuuu neuždarykkk čia mano mėgstamas serveris nebeturėsiu kur žaist!! Neeeee!!!. Bet tai tavo pasirinkimas nieko nepadarysi Sekmės susirašysim Dc jei reiks kaško rašyk (išskyrus samp reikalais:d) Bet viskam ateina pabaiga taip ir atėjo NevLocus Sad! Bye sekmės dar kart gyvenime (aš nelyvinsiu dar iš dc bet taip) bye! Nemanykit kad verkiu D:DDD
 12. d0Se

  2018.05.24 - 2019.03.31

  Manau visi supratote, jog atėjo laikas tam. Kiekvienas projektas daro savo klaidas, tačiau kitaip nei mano, tas klaidas žino ir supranta. Kodėl man neišėjo suburti bendruomenės aš net nenumanau. Yra kaip yra ir to paneigti neįmanoma. Traukiuosi iš projekto, kadangi pati idėja ir viskas buvo kažkuo nesėkmingi ir tai bene blogiausia serverio istorija sa-mp pasaulyje. Palyginus su kitais serveriais, kurie netgi turi platintas modifikacijas, surenka virš dešimt žaidėjų. Manajame per savaitę didžiausias žaidėjų skaičius serveryje buvo 4. Tai prasčiausia situacija per visą laiką. Nors turiu sugebėjimus koduoti modifikaciją, kurti atnaujinimus, tačiau tai nepadeda pritraukti žaidėjų. Ypač tai nemotyvuoja daryti atnaujinimus, tokius kaip versija 0.0.0.2 dėl savęs pačio. Žinau, kad buvo tokių, kurie tikėjosi ko nors daugiau, ar turėjo lūkesčių, kurių įgyvendinti negalėjau. Taip pat buvo ir tokių, kurie norėjo kad greičiau užsidaryčiau. Taigi, kai kurie sulaukėte, o kitus tikriausiai nuvyliau. Atsiprašau dėl to. Projektas yra uždaromas, tačiau iš sa-mp pasaulio aš niekur nedingsiu. Kur nors dar susitiksime :). Norėdami ko nors paklausti, visuomet tą padaryti galite discord serveryje, kuris nebus trinamas ir galėsime pabendrauti kas norės. Ačiū, kas įdėjote savo darbą ir buvote kartu. Forumas ir serveris išjungti bus 23:00 d0Se
 13. Mantas_Crazy

  Versija 0.0.0.2

  Nice, tikrai pasidarbavai
 14. Blake_Smith

  Versija 0.0.0.2

  Man labai patinka šiti atnaujinimai.
 15. Lil_Rokas

  Versija 0.0.0.2

  Wow! juda administracija mldc
 16. Minerva

  Versija 0.0.0.2

  Woooow kai pirmas tai neblogas :D tikėsimės panašių :D
 17. Heress_Unn

  Versija 0.0.0.2

  Omg gerulis
 18. Versija 0.0.0.2 Ištaisyta klaida, kuomet Nuotekų valytojams nerodydavo kanalizacijų kiekio, jei esamas tūris viršydavo 5000 L Taip pat ištaisyta klaida, kuomet taisant transporto priemonę centre pinigus imdavo iš visų žaidėjų Sutvarkytas bug, kuris "užcrashindavo" serverį 00:00h Pražaistas laikas bei kiti duomenys 00:00 bus restartuojami kaip ir turėjo anksčiau Perdaryta rangų sistema Važinėjimas darbine transporto priemone, priklausomai nuo rango kils atlygis sąskaitoje Buvo daug klaidų misijų sistemoje, viena iš jų - kuomet perkant automobilį ji netapdavo įvykdyta Atstatymo tekstas dialog lentelėje bus rodomas pilnai Nebekartos misijos kas minutę, jog ji įvykdyta Ištaisyta svarbi klaida, kuri serveryje darė daug bėdų (neberodė chat, neduodavo kreditų dalinant, siųsdavo neteisingas žinutes arba jų išvis nesiųsdavo). Padaryta daug kodo optimizavimo darbų, kurie lems mažiau klaidų Komandoje /on dabar rodys ir taksistus Pervardinta vietovė "Raudonasis tiltas" >> "Didysis tiltas" VIP, Administratorių privilegijos dabar bus laiku Visas laikas /info lentelėje nebebus rodomas sekundėmis ar minutėmis, bet H:M:S formatu Kiekvieną kartą pagerinus rekordą (dabartinis 14) kiekvienas žaidėjas esantis serveryje gaus 10 kreiditų Išimta /sezons komanda, kol kas nebus jokios sezoninės šalies Komanda /exit būdavo tarsi nemokamas teleportas, kadangi ją buvo galima naudoti bet kada, padaryta, jog naudoti bus galima tik dalyvajant event'e. Dviračiams neturėtų reikėti užkurti variklio, šviesų Padidinta daugelio pranešimų teksto ilgis (/rc, /ap, /vp...) Vienas svarbiausių darbų, naujoji DVP + DLP Direktorių Valdymo Panelė. Darbas, kuris prailgino šį atnaujinimą, kadangi buvo daug klaidų, sunku testuoti dviese, o ir parašyti daugiau nei 5 tūkstančius eilučių per tokį laiko tarpą yra nemenkas iššūkis. Taip pat vakar buvo atnaujintas jos dizainas, kadangi senasis nėra vienas gražiausių https://imgur.com/Y4vQ0Xf. Direktorių Valdymo Panelė veikia paprastu principu. Joje yra darbuotojų informacija, sąrašai, fondas, darbo žinutės. DLP - Darbuotojų Leidimų Panelė. Bene patogiausia panelė valdyti darbuotojus iš visų serverių, kadangi ji turi privalumų: Leidimą darbuotojui galima įjungti vos paspaudus Nesvarbu žaidėjas prisijungęs ar ne, leidimas bus išjungtas/įjungtas Lengva valdyti visus darbuotojus, galima kontroliuoti net kiekvieno transporto vairavimo teisę atskirai Patogus darbo fondo valdymas, kadangi jame galima matyti 20 paskutinių operacijų Apie kiekvieną operaciją taip pat praneša darbuotojui, kurio leidimai nustatyti, jei jis prisijungęs ir žinoma pačiam direktoriui. Išimta ilga registracijos forma Padaryta daug pakeitimų Nuotekų Valytojų darbe 1. Įdėta papildomos 2 transporto priemonės 2. Padidintas priekabų skaičius 3. Nebesiųs daug pranešimų apie atliktą siurbimą, viskas bus rodoma šone esančioje lentelėje 4. Įdėti įgudžiai 5. Įdėta aukso monetų radimo, įgūdžių gerinimo sistema 6. Siurbimas tapo tikslesnis (1 Litros tikslumu) 7. Kiekviena transporto priemonė bus nuo tam tikro rango ir turės savo privalumus 8. Atnaujinta bazė Sutvarkyta teksto klaidų Dar labiau bandyta apsaugoti nuo crash žaidėją Įdėta antic-bug sistema (lyg buvo anksčiau, bet niekur neparašiau) Dar daug patobulinimų kurių nebeprisimenu. Viso atnaujinimo metu teko daug kartų keisti duomenų bazės struktūrą. Kaip žinoma modifikaciją ruošiu kitame IP adrese ir kitoje duomenų bazėje, jog nekliudyčiau pagrindiniam serveriui ir nereikėtų dažnų restartavimų. Dėl šios priežasties, į pagrindinę duomenų bazę turiu perkelti visą naują struktūrą (negaliu kopijuoti, nes tokiu atveju dings paskyros) ir visa tai užtruks, tad atnaujinimas bus įkeltas rytoj iki 15-16 valandos. Tuomet serveris ir bus paleistas. Taip pat padaryta SMS paslaugų pirkimo sistema, kurią ateityje dar patobulinsiu.
 19. Dėl surinktų 5/5 įspėjimų ir visiško Komandos ignoravimo, Mintaras buvo nušalintas nuo šių pareigų. Jose jis išbuvo vos 21 dieną. Priežastis liko neaiški. Norėdamas kada nors dar patekti į komandą, galės tik nusiėmęs visus 5 esamus komandos nario įspėjimus. Ieškome kito nario, kuris galėtų pakeisti jį!

   

  Kita informacija: nuo šiol kontrolės vadovai nebegaus Moderatoriaus privilegijų, kaip buvo anksčiau. Kadangi pradėtas savavališkas elgesys apie jį nepranešus iš Moderatoriaus pareigas turinčių asmenų pusės.

 20. Šį vakarą Emigracijų Kontrolės vadovas Mantas nusprendi palikti pareigas. Tam tikrą laiką Emigracijos gali nevykti, iki tol kol bus išrinktas naujas atstovas. Linkime jam sėkmės ir ačiū jog buvo šiose pareigose 27 dienas. Priežastis aiškiai nurodyta nebuvo, tačiau buvo užsiminta apie sa-mp žaidimo nutraukimą. Ieškome kito nario, kuris pasiryžęs dirbti su naujokais!

 21. Kada servas onn??  ar man čia vienam neveik??

   

  1. Black_King

   Black_King

   Labas drauge, serveris veikia, kada pasimatom jame??

  2. Lil_Rokas

   Lil_Rokas

   Galim:D

    

    

 22. Kitaip nei kiti nariai, šios dienos aš nelaukiau. Didžiausia problema buvo klaidos. Esminis dalykas, ką teko suprasti yra tai, jog keletas šių klaidų atsirado būtent dėl žaidėjų kiekio. Ištestuoti taip, jog nebūtų panašių klaidų, kokios buvo šįvakar, reikia grupės žmonių. Didžioji dalis klaidų iki šiol net nebuvo žinomos, kadangi niekada serveryje nebuvo daugiau nei dešimt žmonių, ko pasekoje klaidos atrastos nebuvo. Visuomet testuodavau aš, retkarčiais ateidavo 2-3 žmonės į pagalbą, tad manau dėl to nepyksite ir neskubėsite nusivilti, kadangi mano situacija ties testavimais tikrai nėra viena iš geriausių. Bendruomenė po truputį didėja, tad padėkite man tas klaidas kuo greičiau atrasti pranešdami forume tam skirtoje skiltyje. Nepamirškite, jog nuo šios akimirkos įsigali ir pasiūlymų skiltis. Kartu galime pasiekti daugiau! Atsiprašau ką nuvyliau.

  sa-mp-262.png
  Ačiū už naują rekordą!

 23. Kaip nutaikos šiandienos? Esate pasiruoše startui? :classic_happy:

 24. GTA San Andreas Multiplayer niekas nežaidžia vienas, visi kažką esate sutikę ar susipažinę su kuo nors kituose serveriuose. O gal su draugais žaidžiate. Raginu juos visus pakviesti, jog surinktumėme kuo didesnę bendruomenę!

 25. Sveikinu tapus VK! 🙂 Tikiuosi sutarsim ir viskas eis sklandžiai tavo poste!

 26. Kokios žinios apie start'ą?

  1. d0Se

   d0Se

   Jeigu viskas rytoj sklandžiai vyks per testavimą, pirmadienį jau galima tikėtis.

 1. Rodyti daugiau veiklos